Zespół Szkół Ogólnokształcących
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Rumi
 im. kpt. ż.w. K.O. Borchardta
 
   Konkurs

"Ortograficzne Łamigłówki"

W piątek 20 maja 2016 r., w Szkole Podstawowej Nr 11 w Wejherowie odbyło się oficjalne rozstrzygniecie konkursu „Ortograficzne Łamigłówki”. Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział trzech uczniów. Konkurs dzielił się na część plastyczną i część ortograficzną.W konkursie plastycznym II miejsce otrzymała uczennica klasy IIIB Dorota Marek,I miejsce otrzymał uczeń klasy IIB Bruno Kunikowski! Bruno został również Arcymistrzem Ortograficznych Łamigłówek zajmując I miejsce w konkursie ortograficznym! Do udziałuw konkursie uczniów przygotowała pani Justyna Kulewitz – nauczyciel terapii.

SEDECZNIE GRATULUJEMY !

[ # 1095 ]  juk, 01.06.2016 10:50 
   „PORUSZ UMYSŁ”

III TURNIEJ „PORUSZ UMYSŁ”

Dnia 3 lutego 2016 roku odbyła się już trzecia edycja TURNIEJU „PORUSZ UMYSŁ” przeprowadzanego przez nauczycieli : Joannę Cholawo, Justynę Kulewitz oraz Wiolettę Peck- Stypułkowską.

Turniej skierowany jest do uczniów klas I-III uczęszczających na zajęcia terapii pedagogicznej. Wydarzenie to, na stałe wpisało się do kalendarza imprez szkolnych. W związku z obchodami Roku Matematyki na Pomorzu, w tym roku zadania sportowe połączone były z matematyką. Dzieci zostały podzielone na drużyny : kwadratów i trójkątów. Uczniowie rozwijali swoją sprawność fizyczną, a także umiejętności matematyczne. A wszystko w myśl zasady : FAIR PLAY.

Przejdź do galerii  III TURNIEJ „PORUSZ UMYSŁ”

Turniej zorganizowano przy współpracy z psychologiem ZSO Joanną Cylke i pedagogiem ZSO Kariną Hoła. Wszyscy uczestnicy, jak również kibice świetnie się bawili.

Kolejny Turniej już za rok!

Joanna Cholawo
Justyna Kulewitz
Wioletta Peck-Stypułkowska

[ # 949 ]  as, 03.02.2016 09:55 
   Liczby w wierszach i rymowankach dla dzieci

Konkurs „Liczby w wierszach i rymowankach dla dzieci” został zorganizowany i przeprowadzony w Szkole Podstawowej Nr 9 w Rumi przez nauczycieli terapii pedagogicznej: Joannę Cholawo, Wiolettę Peck – Stypułkowską i Justyna Kulewitz. Adresatami konkursu byli uczniowie uczęszczający na zajęcia terapii pedagogicznej.

Uczniowie podczas zajęć zapoznawali się z wierszami i rymowankami w których pojawiły się liczby. Następnie wykonywali prace plastyczne – ilustracje do tych utworów. W konkursie wzięło udział 56 uczniów. Laureaci konkursu oraz uczniowie wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.

Justyna Kulewitz

[ # 836 ]  as, 09.12.2015 19:20 

22-02-2023 © Copyright by ZSO Rumia. All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies).
Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
6.638.972  
stat4u