Zespół Szkół Ogólnokształcących
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Rumi
 im. kpt. ż.w. K.O. Borchardta
 
   Turniej

W naszej szkole 5 marca odbył się II Turniej „Porusz Umysł”. Uczestnikami turnieju byli uczniowie z klas 2 i 3 uczestniczący w zajęciach terapii pedagogicznej. Każda klasa typowała 2 uczestników do turnieju. W sumie w konkursie uczestniczyło 22 uczniów. Na turnieju przedstawiciele klas 2 i 3 utworzyli dwa mieszane zespoły: Niedźwiedzie polarne oraz Pingwiny. Pracę drużyn dopingowali ich koledzy i koleżanki skandując hasło turnieju: Hu hu ha, nasza zima jest dobra.

Przejdź do galerii  Turniej

Zespoły konkurowały w następujących zadaniach:

  • Kra
  • Wyścigi lodołamaczy
  • Tor saneczkowy
  • Fabryka śniegu
  • Testowanie kul śniegowych.

Za każde zadanie uczestnicy zdobywali punkty – „śniegowe kule”. Na turnieju nie wyłoniono zwycięskiej drużyny.

Po zakończeniu turnieju wszyscy jego uczestnicy otrzymali nagrody: dyplom, słodycze (ufundowane przez Radę Rodziców) i nagrody – niespodzianki. Turniej przygotowały i prowadziły panie Joanna Cholawo, Justyna Kulewitz i Wioletta Peck-Stypułkowska. Spory rozstrzygała pani Karina Hoła.

Justyna Kulewitz

[ # 542 ]  juk, 14.03.2015 19:35 
   Utwory Marii Konopnickiej w oczach dzieci

Konkurs Utwory Marii Konopnickiej w oczach dzieci zorganizowano w Szkole Podstawowej Nr 9 w Rumi. Konkurs zorganizowały i przeprowadziły nauczycielki terapii pedagogicznej: Joanna Cholawo, Justyna Kulewitz, Wioletta Peck-Stypułkowska. Adresatami byli uczniowie uczęszczający na zajęcia terapii pedagogicznej. Uczniowie podczas zajęć zapoznali się z niektórymi utworami Marii Konopnickiej, następnie wykonali do nich prace plastyczne (dowolną techniką).

W konkursie udział wzięło 65 uczniów. Laureaci konkursu oraz uczniowie wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.

[ # 167 ]  as, 20.11.2014 22:17 

22-02-2023 © Copyright by ZSO Rumia. All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies).
Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
6.639.083  
stat4u