Zespół Szkół Ogólnokształcących
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Rumi
 im. kpt. ż.w. K.O. Borchardta
   Złoty medal dla SP9

11 reprezentacji rumskich szkół 5 razy w trakcie roku szkolnego spotykało się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi by wziąć udział w rozgrywkach halowej piłki nożnej. Rozgrywki pozwoliły podzielić zespoły na dwie grupy, które w finałach rywalizować będą o miejsca I-VI i VII-XI.

16 marca na Hali MOSiRu w Rumi odbyły się fianły turnieju, Memoriału im. Kazimierza Bielickiego w Halowej Lidze Piłki Nożnej.

Reprezentacja SP9 Rumia (rocznik 2009) w składzie: Bury Jakub, Kalkowski Adam, Kurłowicz Krystian, Ploc Szymon, Sadowski Igor, Wilkiewicz Franciszek, nie przegrywając żadnego meczu, zdobyła zaszczytne I miejsce.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Jakub Bury, najlepszym zawodnikiem - Szymon Ploc.

Nasz drugi zespół, SP9 Rumia rocznik 2010, w składzie: Przytarski Mikołaj, Lipowski Bartosz, Kupc Krzysztof, Ziomek Kacper, Sebastian Trudzik, Wojciech Wiewiór, Filipski Tomasz, Filipski Szymon, zajął 9 miejsce.

Wszystkie zespoły na zakończenie zostały uhonorowane pamiątkowymi pucharami i sprzętem sportowym. Dziękujemy rodzicom i opiekunom za stworzenie sportowej piłkarskiej atmosfery, dziękujemy wszystkim zawodnikom za emocje podczas turnieju.

Przejdź do galerii  Złoty medal dla SP9

[#2028]  dh, 22.03.2019 09:00 
   Sukcesy spotrowe - Powiatowe Igrzyska Dzieci w Lekkoatletyce

18.01.2019 w hali sportowej SP 4 w Redzie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Lekkoatletyce w ramach ogólnopolskiego programu "Lekkoatletyka dla każdego". W zawodach uczestniczyło około 200 młodych zawodników z całego powiatu w tym liczna reprezentacja uczniów naszej szkoły. W programie igrzysk odbyły się konkurencje biegowe na dystansie 30m, 400m, 600, sztafeta 4x100m oraz techniczne jak skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską oraz skok wzwyż. Zawodnicy naszej szkoły zdobyli zloty medal w skoku w dal dziewcząt oraz srebrny w kategorii chłopców. Nie mieliśmy sobie też równych w biegu na 600m zdobywając tytuł mistrza i wicemistrza. Niewiele zabrakło do strefy medalowej w biegu sztafetowym 4x100 wśród dziewcząt i chłopców ,w którym ostatecznie obie reprezentacje zajęły wysokie IV miejsce , jak również w biegu na 30 m dziewcząt IV miejsce. Gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły biorącym udział w zawodach i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciele wf

[#1990]  jk, 18.01.2019 10:52 

22-02-2023 © Copyright by ZSO Rumia. All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies).
Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
6.639.078  
stat4u