O nas

Dodano: 01.02.2018, DH

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na zajęcia piłki nożnej.

Dla najmłodszych proponujemy zajęcia aktywizujące, rozwijające ogólną koordynację ruchową, gry i zabawy ruchowe oraz podstawy techniki indywidualnej z zakresu piłki nożnej. Chcemy zachęcić dzieci do systematycznego udziału w zajęciach, wypracowania pozytywnego nastawienia do gry w piłkę nożną oraz opanowania umiejętności piłkarskich wystarczających do przeżywania radości z uczestnictwa w małych grach. Zapraszamy serdecznie, zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut.

Starszych zapraszamy na zajęcia rozwijające zdolności motoryczne, doskonalące elementy techniki indywidualnej, wprowadzające podstawy taktyki oraz różnorodne formy gier i zabaw z elementami piłki nożnej. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut.

Dodatkowo, zachęcamy do klasy sportowej o profilu piłki nożnej. Klasy istnieją na każdym poziomie w szkole podstawowej. Program nauczania gwarantuje 10 godzin wychowania fizycznego, z czego 6 przeznaczonych jest na specjalizację - piłkę nożną. Do dyspozycji mamy salę gimnastyczną, kompleks boisk Orlik przy szkole, boisko trawiaste przy ul. Gdyńskiej oraz obiekty ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Bukowej w Rumi.

Współpracując z klubem Orkan Rumia zapewniamy ciągłość szkolenia. Prowadzimy zajęcia klubowe dwa razy w tygodniu po 90 minut dla każdego rocznika. Organizujemy rozgrywki PZPN, uczestniczymy w halowych turniejach piłki nożnej rywalizując z najlepszymi klubami województwa pomorskiego. Stwarzamy możliwość rozwoju kariery zawodniczej w szeregach klubu począwszy od najmłodszych roczników po seniora.

Zapraszamy do nas. ORKAN SP9 RUMIA

Zajęcia prowadzą:

trener Ziemowit Bernatowicz
instruktor piłki nożnej
licencja trenerska PZPN UEFA B
trener Daniel Hadam
instruktor piłki nożnej
licencja trenerska PZPN UEFA B