Zespół Szkół Ogólnokształcących
II Liceum Ogólnokształcące w Rumi
im. Józefa Konrada Korzeniowskiego

 
   1/2 Finału Wojewódzkiego Licealiady w siatkówce dziewcząt

Uczennice naszego Liceum po zaciętej walce stoczonej  w czasie dzisiejszych zawodów zajęły 2 miejsce  w Półfinale Wojewódzkim pokonując zespoły z Kartuz, Pucka, ulegając zespołowi z Lęborka. Dziękujemy im za wspaniałą walkę i sportowy charakter wykazany w trakcie całego cyklu zawodów.

Dziękujemy również kibicom, którzy zagrzewali nasze zawodniczki do walki.

Anna Brodacka, Katarzyna Świątek-Trościanko

[#570]  ks, 26.03.2015 18:23 
   Finał Powiatowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt

W dniach 19-20.03.15 r w ZSP Nr 1 w Rumi odbył się Turniej Finałowy Powiatowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach uczestniczyło 6 najlepszych drużyn powiatu wejherowskiego, które wygrały wcześniejsze eliminacje grupowe. Mecze rozgrywane były systemem ”każdy z każdym”. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna ZSO II LO z Rumi Janowo. Dziewczęta wygrały wszystkie swoje mecze nie tracąc nawet jednego seta. Bardzo zacięty był mecz o 1 miejsce promowane awansem do ½ Finału Wojewódzkiego pomiędzy gospodarzem ZSP Nr1, a ZSO II LO w Rumi. Bardzo mocne ataki, zagrywki oraz świetne rozegranie i obrony pozwoliły licealistkom z Janowa wygrać swój najważniejszy mecz. Jest to historyczny wynik, ponieważ po raz pierwszy II LO wygrało z I LO z Rumi. Jak widać po wynikach żeńska siatkówka w powiecie najlepsza jest w Rumi.

Życzymy dziewczętom i ich opiekunom powodzenia w PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM, gdzie zmierzą się z przeciwniczkami z powiatów kościerskiego, puckiego, lęborskiego.

Wyniki:
ZSO II LO Rumia
ZSP Nr 1 Rumia
ZSP Nr 4 Wejherowo
ZSP Nr 1 Wejherowo
ZSP Nr 2 Wejherowo
ZSP Nr 2 Rumia

Skład drużyny: Angelika Wilczyńska, Agata Przewożna, Kamila Baranowska, Karolina Zelewska, Magdalena Grzenia, Klaudia Szudy, Daria Rochna, Katarzyna Zuba, Adrianna Chylińska, opiekunowie: Anna Brodacka, Katarzyna Światek-Troscianko

[#550]  ks, 20.03.2015 17:09 
   Eliminacyjny Turniej Powiatowej Licealiady chłopców

W dniu 11.03.15 r reprezentacja II LO w Rumi zapewniła sobie awans do Finału Powiatowego Licealiady w piłce siatkowej wygrywając z ZSO II LO Wejherowooraz NSR Wejherowo. Nasi uczniowie ulegli jedynie  reprezentacji ZSP NR 2 Wejherowo. Życzymy im powodzenia na dalszym etapie rozgrywek.

Skład drużyny: Adrian Kowalski, Karol Piechota, Dominik Malecki, Robert Wożniak, Dawid Parchem, Krzysztof Rosiński, Adam Erlih, Dominik Popowski

Opiekun: Katarzyna Świątek-Trościanko

[#535]  ks, 11.03.2015 14:49 
   ELIMINACJE POWIATOWEJ LICEALIADY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

W dniu 10 marca uczennice II LO w Rumi pokonały w ELIMINACJACH POWIATOWEJ LICEALIADY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT  reprezentacje ZSP NR 2 Wejherowo, ZSP Reda, ZSO II LO Wejherowo . Dzięki wysokim wygranym zajęły pierwsze miejsce w grupie i awansowały do Finału Powiatowego.

Drużyna wystąpiła w składzie:Angelika Wilczyńska, Agata Przewożna, Kamila Baranowska,Daria Rochna, Katarzyna Zuba, Klaudia Szudy,Magdalena Grzenia, Karolina Zalewska.

Opiekunowie: Anna Brodacka, Katarzyna Świątek-Trościanko

[#532]  ks, 10.03.2015 14:40 
   Zajęcia sportowe

Przedstawiamy "Harmonogram zajęć ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii".

harmonogram zajęć sportowych

[#449]  as, 16.12.2014 13:01 


27.02.2023
© Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
2.449.045  
stat4u