Zespół Szkół Ogólnokształcących
II Liceum Ogólnokształcące w Rumi
im. Józefa Konrada Korzeniowskiego

 
 
 Wybierz rocznik: 
Absolwenci II LO - rocznik 2007
Lp. Imię Nazwisko
III A
 Wych. mgr Irena Głąbska 
 1   Bartosz   Belka 
 2   Przemysław   Blaszke 
 3   Monika   Blok 
 4   Anna   Bożyczko 
 5   Patryk   Czajka 
 6   Bartosz   Gilewicz 
 7   Michał   Jewasiński 
 8   Bartosz   Kalkowski 
 9   Maciej   Kony 
 10   Weronika   Lehmann 
 11   Mateusz   Lewandowski 
 12   Mariusz   Licau 
 13   Anna   Loch 
 14   Tomasz   Marcinkowski 
 15   Magdalena   Marszała 
 16   Damian   Michałowski 
 17   Sandra   Mroczek 
 18   Małgorzata   Podbioł 
 19   Judyta   Sankowska 
 20   Sylwia   Sikorska 
 21   Bartosz   Sławianowski 
 22   Konrad   Świdziński 
 23   Inez   Tyszko 
 24   Daria   Ulenberg 
 25   Władysława   Walkowska 
 26   Jakub   Wrosz 
Lp. Imię Nazwisko
III B
 Wych. mgr Lucyna Penkowska 
 1   Bartłomiej   Damps 
 2   Kamil   Elmann 
 3   Magda   Grabowska 
 4   Marta   Grabowska 
 5   Marta   Halman 
 6   Mateusz   Herman 
 7   Maciej   Hinc 
 8   Natalia   Kaczerska 
 9   Beata   Kloka 
 10   Adriana   Kolecka 
 11   Ewelina   Kosiorek 
 12   Artur   Lisewski 
 13   Aleksandra   Ładniak 
 14   Marta   Łokaj 
 15   Radosław   Masalski 
 16   Joanna   Neumann 
 17   Daniel   Nowociński 
 18   Sebastian   Oreszke 
 19   Natalia   Pioch 
 20   Łukasz   Potrykus 
 21   Natalia   Romanowska 
 22   Wojciech   Romanowski 
 23   Aldona   Szefka 
 24   Ewelina   Świgońska 
 25   Paweł   Trella 
 26   Mariusz   Zastawny 
 27   Paulina   Zielińska 
Lp. Imię Nazwisko
III C
 Wych. mgr Leszek Kiersznikiewicz 
 1   Beata   Antosiak 
 2   Anna   Buchowiecka 
 3   Piotr   Cembrowski 
 4   Aleksandra   Dąbrowska 
 5   Piotr   Goike 
 6   Marcin   Grochowski 
 7   Ewelina   Grzenkowicz 
 8   Katarzyna   Kluz 
 9   Damian   Kolka 
 10   Mateusz   Kołodziejczak 
 11   Marta   Kowalska 
 12   Marita   Królak 
 13   Magda   Kupc 
 14   Marta   Leszkowska 
 15   Ramona   Madeja 
 16   Agnieszka   Mączka 
 17   Łukasz   Mroziński 
 18   Weronika   Napierała 
 19   Agnieszka   Odowska 
 20   Magdalena   Patyk 
 21   Anna   Pawłowska 
 22   Anna   Popowicz 
 23   Sandra   Potrykus 
 24   Beata   Reczek 
 25   Magda   Rzepa 
 26   Agnieszka   Stompor 
 27   Sabina   Suszyńska 
 28   Szczepan   Szefka 
 29   Małgorzata   Waras 
 30   Dawid   Wasik 
 31   Monika   Wenzel 
Lp. Imię Nazwisko
III D
 Wych. mgr Anna Młodzikowska - Zachar 
 1   Małgorzata   Bela 
 2   Mateusz   Bisha 
 3   Damian   Dejewski 
 4   Rafał   Dybczyński 
 5   Marzena   Fietkiewicz 
 6   Izabela   Jurczak 
 7   Małgorzata   Kicińska 
 8   Joanna   Kowalewska 
 9   Andrzej   Krajnik 
 10   Joanna   Krauze 
 11   Michał   Kryński 
 12   Edyta   Kunikowska 
 13   Aneta   Kuźmicz 
 14   Małgorzata   Lalik 
 15   Alicja   Liesk 
 16   Aleksandra   Lis 
 17   Paulina   Lis 
 18   Sylwia   Łęczycka 
 19   Celina   Niklas 
 20   Kamil   Opaliński 
 21   Tomasz   Pawlicki 
 22   Weronika   Piotrowska 
 23   Marzena   Płuska 
 24   Anna   Pudyszak 
 25   Patrycja   Rudź 
 26   Anna   Skiba 
 27   Michał   Stromski 
 28   Hubert   Swęd 
 29   Anna   Szczypior 
 30   Artur   Ukleja 
 31   Sylwia   Wiśniewska 
 

Top
 


12.03.2021
© Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
1.775.326  
stat4u
0,109375