Zespół Szkół Ogólnokształcących
II Liceum Ogólnokształcące w Rumi
im. Józefa Konrada Korzeniowskiego

 
 
 Wybierz rocznik: 
Absolwenci II LO - rocznik 2005
Lp. Imię Nazwisko
III A
 Wych. mgr Maria Najder 
 1   Ewelina   Adamowicz 
 2   Mariusz   Chłopecki 
 3   Katarzyna   Cieślak 
 4   Mariusz   Gęsicki 
 5   Michał   Grzywacz 
 6   Marcin   Janiszewski 
 7   Marta   Judek 
 8   Justyna   Kalkowska 
 9   Natalia   Kędzierska 
 10   Magda   Korcz 
 11   Maria   Kuczyńska 
 12   Natalia   Majchrowska 
 13   Jan   Makowski 
 14   Aleksandra   Oleczek 
 15   Piotr   Olszewski 
 16   Łukasz   Pachulicz 
 17   Anna   Pendowska 
 18   Bartosz   Potrykus 
 19   Dariusz   Ptach 
 20   Bartłomiej   Stanisławski 
 21   Marcin   Sypniewski 
 22   Anja   Tadych 
 23   Weronika   Tracichleb 
 24   Katarzyna   Weis 
 25   Grzegorz   Witt 
 26   Piotr   Wojtasik 
Lp. Imię Nazwisko
III B
 Wych. mgr Barbara Ławniczak 
 1   Anna   Bach 
 2   Justyna   Brzozowska 
 3   Ewelina   Chełpińska 
 4   Janusz   Daroń 
 5   Tomasz   Erlich 
 6   Anna   Ertel 
 7   Judyta   Falkowska 
 8   Karolina   Furmańczyk 
 9   Piotr   Grabowski 
 10   Magda   Kalaczyńska 
 11   Karolina   Kałęka 
 12   Bartłomiej   Karasz 
 13   Arkadiusz   Kędziora 
 14   Adrian   Kowalik 
 15   Anna   Krawiec 
 16   Kornelia   Mik 
 17   Sylwia   Pałubicka 
 18   Piotr   Plata 
 19   Karolina   Pokojska 
 20   Marcin   Rogiński 
 21   Kinga   Skrzypiec 
 22   Marta   Sójka 
 23   Tomasz   Stojek 
 24   Jakub   Szczęsny 
 25   Natalia   Szmit 
 26   Agnieszka   Wegner 
 27   Sandra   Wilczewska 
 28   Joanna   Wysocka 
Lp. Imię Nazwisko
III C
 Wych. mgr Przemysław Czachorowski 
 1   Mateusz   Bieszke 
 2   Stefan   Bołt 
 3   Magdalena   Chrzanowska 
 4   Dorota   Cześnikowska 
 5   Karol   Dampc 
 6   Mariusz   Górecki 
 7   Katarzyna   Grabias 
 8   Urszula   Kaczykowska 
 9   Katarzyna   Kąpielska 
 10   Mariusz   Krasiński 
 11   Michał   Krynicki 
 12   Dariusz   Leśniak 
 13   Marta   Łukawska 
 14   Aleksandra   Majka 
 15   Beata   Merecka 
 16   Agnieszka   Musiałkowska 
 17   Katarzyna   Orlikowska 
 18   Agnieszka   Osmólska 
 19   Marlena   Ostanówka 
 20   Rafał   Puła 
 21   Bożena   Rohde 
 22   Leszek   Rost 
 23   Monika   Socha 
 24   Piotr   Stroński 
 25   Marcin   Studziński 
 26   Piotr   Wilczek 
 27   Paweł   Wiśniewski 
 28   Łukasz   Zarwalski 
 29   Krystian   Zieliński 
 30   Agnieszka   Zuchowicz 
Lp. Imię Nazwisko
III D
 Wych. mgr Danuta Sadaj 
 1   Dorota   Banowska 
 2   Magdalena   Baranowska 
 3   Krzysztof   Bąk 
 4   Karolina   Finc 
 5   Joanna   Hoffmann 
 6   Ewa   Jarosz 
 7   Maria   Kwaśniewska 
 8   Mateusz   Lezner 
 9   Anna   Lietzau 
 10   Robert   Listewnik 
 11   Monika   Łuczak 
 12   Katarzyna   Małachowska 
 13   Ewelina   Marszałek 
 14   Iwona   Mocarska 
 15   Kamila   Mroczek 
 16   Anna   Okońska 
 17   Patrycja   Plichta 
 18   Katarzyna   Potulska 
 19   Dawid   Raczyński 
 20   Anna   Skotnicka 
 21   Agnieszka   Staszewska 
 22   Paulina   Steć 
 23   Joanna   Sztachańska 
 24   Marcin   Wasiniewski 
 25   Wiesław   Węglewski 
 

Top
 


20.10.2021
© Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
1.964.797  
stat4u
0,125